Ta strona używa mechanizmu cookies.
Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

O nas

BCMB Sp. z o.o. jest jedną z nielicznych firm istniejących na polskim rynku od ponad 50 lat. Historia jej sięga 1945 r. Firma jest jednym z największych dystrybutorów materiałów budowlanych i sanitarnych na terenie województwa podlaskiego. W chwili obecnej BCMB Sp. z o.o. oferuje ponad 17 tysięcy pozycji asortymentu, w który zaopatruje nas około 200 dostawców renomowanych firm o zasięgu ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Sprzedajemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, posiadające aktualne dopuszczenia i świadectwa jakości, zgodne z obowiązującymi w Europie normami.

Posiadamy rozbudowane zaplecze magazynowe, dzięki któremu przechowywanie materiałów odbywa się prawidłowo, bez narażenia ich na utratę pierwotnych właściwości.

Firma dysponuje rozbudowanym taborem transportowym, który umożliwia szybkie i bezkolizyjne rozwiązania logistyczne.

Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług, co jest zasługą wykwalifikowanego i doświadczonego personelu, który rzetelną i należytą obsługę oraz zadowolenie i satysfakcję klienta stawia na pierwszym miejscu.

0,00 zł
  • Wartość netto: 0,00 zł
  • Produktów: 0